Hotel i terma, wellness w Bad Hofgastein

Hotele termalne Gastein otwierają świat pełen relaksu, sportu i rozkoszy w jednym z najładniejszych regionów w Austrii. Czy wiosna, lato, jeseń albo zima, czy urlop albo kuracja, tutaj zawsze znajdziesz relaks plus coś niezwykłego, co wypełni wasze marzenia i potrzeby.

Zanurz się i pozwól się zachwycić. Kombinacja z wellnessu i sportu, zdrowia, zabawy i smacznej kuchni sprawia że pobyt zostanie niezapomnianą przygodą dla całej rodziny.

Czuj się tutaj wolny i rób, na co masz ochotę - do waszej dyspozycji stoi lista różnych możliwości do wyboru. Z chwilą przekroczenia pierwszych kroków w naszych hotelach, będziesz mile i serdecznie przyjęty przez dobrze wyszkolonych naszych pracowników. Spełnij swoje marzenia przyjeżdzając do nas. Hotele termalne Gastein oferują świat pełen relaksu i wiele więcej!

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.

Hotele termalne Gastein

Poznaj teraz hotele termowe Gastein - przede wszystkim 4-gwiazdkowy Superior hotel Norica (z bezpośrednim połączeniem do Alpentherme Gastein), 4-gwiazdkowe hotel Alpina i także hotel Tauernblick (3 gwiazdki, a w zasadzie się mieszka jak w 4 gwiazdkach) w pięknym Bad Hofgastein. Oferujemy równiesz pobyt w willi Frohsinn i Angelika - zespół współpracowników hoteli termalnych Gastein stoi do dyspozycji. W ten sposób trafisz na najlepszy wybór jeśli chodzi o urlop na nartach w zimie albo tydzień do wędrowania w lecie.

W każdym razie Alpentherme Gastein (32.000m2 duża oaza wellnessu łącznie dla gości hotelu Norica), Heilstollen i Gasteinertal stoją do dyspozycji - niezależnie od trwania urlopu pożwól się zachwycić tym regionem.

Urlop w Gastein

Urlop w Gastein spełnia wszystkie Twoje marzenia, obojętnie czy wellness w hotelu czy cały dzień w Alpentherme Gastein. Szczególnie na wiosnę i jesień Gasteinertal zaprasza gości z całego świata. Mała wędrówka w słońcu, albo spacer w parku - Jeśli pada deszcz można iść do termy. Sztuka kulinarna w hotelach jest specialna. Szczególnie w hotelu Tauernblick, gdzie się płaci za 3 gwiazdki, ale mieszka się w 4-gwiazdkowym hotelu Alpina.

Zapobiegawcza jest sauna, łagodzący jest Heilstollen - wszystko w Bad Hofgastein. W lecie albo w zimie, czy yoga czy jazda na nartach - w Bad Hofgastein, centrum Gasteinertal, wszystkie atrakcje są dostępne pieszo, nawet przez podziemny korytarz z hotelu Norica do Alpentherme. Pełna natura w Gastein, podziwiaj niedotkniętą naturę i infrastrukturę. W Bad Hofgastein można znaleźć dwie termy, Alpentherme i Felsentherme.