Terma Bad Hofgastein

Urlop termalny jest aktualny jak jeszcze nigdy - czy na aktywny start na wiosnę albo na relaks na parę dni w lecie, na jesień i na zimę - każda pora roku ma swój urok aby spędzić czas w termie Bad Hofgastein.

Gasteinertal oferuje coś dla szukających relaksu albo sportu o każdej porze roku. Czego chce urlopowiec? To proste: Więcej! Chodzi poprostu o urozmaicenie. Urozmaicenie o każdej porze roku - czy lato lub zima - chce się spędzić urlop indiwidualny i różnorodny.

Relaks dla każdego znaczy coś innego - mimo tego zakończenie powinno być w termie lub spa. Woda termalna jest znana od roku 1350. był odwiedzany przez ważnych gości. Cesarz Friedrich III, Parcelsus albo cesarz Franz Josef i cesarzowa Elisabeth z Austrii, cesarz Wilhelm z Niemiec i książę Bismarck.

Terma w lecie

Również w lecie Gasteinertal jest miejscem na relaks. Idealnym odprężeniem jest połączenie relaksu z działalnością. Podczas dnia poznawanie okolicy, wieczorem do termy. Hotele termalne oferują wielę atrakcji, które są dostępne na piechotę. W hotelu Norica można dojść na piechotę do termy przez korytarz podziemny w szlafroku. Relaks zaczyna się z światem wody i kończy się kulinarnym akcentem - czy schronisko z rustykalnymi pysznościami albo częściowe wyżywienie w hotelach - dla każdego smakosza pobyt w Gastein jest coś specjalnego.

Nie tylko na piechotę, ale też na 2 kołach można podziwiać góry. Opisane objazdy przez Gasteinertal zapraszają na wjazdy i zjadzy. Kto szuka kick szczególny, niech jedzie na Stubnerkogel. 140m długi wiszący most na 2300m nad p. morza czeka - to jest kick adrenaliny. Specjalne zabiegi albo szybka regeneracja, w naszym spa znajdziesz duży wybór zabiegów dla samopoczucia.

Dla każdego coś się znajdzie - terma w Bad Hofgastein!

Hotele termalne Gastein w Bad Hofgastein są numerem jeden jeżeli chodzi o termę i relaks. Czy w 4-gwiazdkowym hotelu Norica lub w 4Stern Hotel Alpina - każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. 4-gwiazdkowy hotel Norica faszynuje oazą wellnessu i Celtic Spa. Wellness składa się z Celtic spa, Celtic woda i Celtic rodzina, żeby dzieci też mogły się bawić. Z pokoju można się dostać do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein w ciągu 5 minut - i to w szlafroku!

Przez podziemny korytarz można się dostać do termy, która jest wyjątkowa. Wejście jest dla gości hotelu Norica łącznie w cenie - przez cały pobyt. Ale także w strefie wellness hotelu Alpina można poczuć się dobrze. Czy kąpiel parowa, sauna, whirlpool albo zabiegi - zespół hoteli termalnych Gastein chętnie udzieli inforamcji o różnych możliwościach.

Wellness w hotelach termalnych

Relaks i wellness, te słowa mogą wywołać hormony szczęścia. Gasteinertal jest centrem odprężenia. Dolina rozwija się zoras dalej, napędzona przez trendy. Gość chce się poczuć dobrze bez stresu i presji. Odpoczynek stoi na pierwszym miejscu.

Hotele termalne rozumieją coś o odpoczynku i oferują urozmaiconą i spokojną okolicę. Wellness w hotelach termalnych to nie tylko wellness klasyczny, ale też wyważone odżywienie. Dla szczególnych potrzeb są różne zabiegi w naszym spa. Nasi współpracownicy chętnie udzielą informacji.

Terma jako idealne dopołnienie po sporcie

Czy jazda na nartach, boarding, biegi narciarskie, objazdy albo wędrówki śniegowe - w zimie zapowiedziana jest terma. Gasteinertal jest wskazówką na zimę dla każdego sportowca i każdego wieku. Ponad 250km tras narciarskich stoją do dyspozycji. Komu to za mało, ten może korzystać z 900km w Ski Amadé. Jedno jest pewne - na zakończenie do termy. Hotele termalne Gastein stoją po to do dyspozycji. Na przykład 4-gwiazdkowy hotel Norica lub 4Stern Hotel Alpina. Po sporcie najlepsze dla ciała jest relaks i kąpiel w gorących źródłach w Bad Hofgastein.

Czy wędrówki, wspinaczki albo sam relaks - w lecie zapowiedziana jest terma. Nie tylko w zimie terma jest wskazówką - w lecie można tankować energię i siły na następny dzień. Bad Hofgastein oferujęe wszystko co potrzebne na urlop letni - parę dni czy dłużej. Kilka schronisk zaprasza na przerwę po wędrówce lub po jeździe rowerowym. Wskazówką jest Schlossalm - od wędrówek do wspinania się, tutaj wszystko można robić.

Terma w zimie

Piękne zjazdy na super preparowanych stokach. Do dyspozycji stoją 250 km tras narciarskich albo komu to za mało - 900km w Ski Amadé. 300 nowoczesnych wyciągów w 5 regionach narciarskich. Można znaleźć każdy stopień trudności. Schroniska dbają o regionalne pyszności. Aby nie zgubić orientacji, jest specjalna aplikacja dla iPhone i Android. Dla tych którzy chcą nie nauczyć czegoś nowego, szkoły narciarskie w Gasteinertal stoją do dyspozycji. Hotele termalne chętnie pomogą przy rezerwacji.

Piękne krajobrazy i natura - Gasteinertal zaprasza narciarzy i wędrowców na objazd. Super loipy w około Bad Hofgastein stoją do dyspozycji. Szczególną atrakcją są liczne szczyty. Z każdego ma się widok na całą dolinę. Pobyt w saunie i odprężające kąpiele pomagają się zrelaksować. Nasi kucharze dbają o pyszne wyżywienie, żeby następny dzień był pełen sił i energii.