Celtic Spa - odpoczywać jak Celci!

Nasz CELTIC SPA jest nowoczesna oaza wellnessu, która stoi w znaku Celtów. Jusz przy wejściu czeka droga drzewa życia. Zanurz się w tym świecie: wyjątkowe wyposażenie, exkluzywne materiały i cudowne światło i kolory dbają o nastrój.

Exkluzywny CELTIC SPA, zakończony w roku 2014, spełnia wszystkie marzenia wellnessowe na 1500m2. Poza tym czeka na was CELTIC VITAL: strefa zabiegów Celtic Spa przekonuje różnymi zabiegami - dla zdrowia i urody. Tak wygląda wellness!

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Zabiegi dla ciała i duszy: CELTIC VITAL

W CELTIC VITAL czekają skuteczne zabiegi. Atrakcją są SIRONA VITAL i MEDUNA VITAL, nazwane po bigini zdrowia. Zabieg SIRONA (kąpiele, kompresy, masaże) działają harmonizująco, zabiegi MEDUNA działają pielęgnująco z mlekiem i miodem. Jest też wiele klasycznych zabiegów w CELTIC VITAL, połączonych z odpoczynkiem w pokoju szyszkowym i szklanką herbatki. Wiele naszych zabiegów oferuje produkty ziołowe LEALIN, rozwinięte przez Dr. Barbara Berling, lekarkę z Monachium. Daj się przekonać siłą natury. W szlafroku to termy! Szególny luxus dla gości hotelu Norica to bezpośrednie podziemne połączenie do Alpentherme Gastein. Przez ogrzewany korytarz można iść do termy z pokoju w szlafroku - niezależnie od pory roku i pogody

Celtic Vital Spa Menu

Cennik zabiegów Spa
Hotel Norica kąpiel energetyczna - termalny "Radonwannenbad" 20 min € 25,-
Hotel Norica Borowiny naturalne 3 opakowania € 31,-
każde dalsze opakowanie € 8,-
Hotel Norica Vital Masaż 25 min € 36,-
50 min € 66,-
Hotel Norica drenaż limfatyczny 25 min € 45,-
50 min € 72,-
Hotel Norica Masaż pleców Breussa 40 min € 63,-
Hotel Norica Masaż południkowy 25 min € 42,-
Hotel Norica Masaż refleksologiczny stóp z balsamem Aktywacja całego organizmu. Stopa jest postrzegana jako zwierciadło ciała. Dysfunkcje narządów wewnętrznych można poprawić za pomocą refleksologii stóp. 25 min € 39,-
Hotel Norica Masaż dla dzieci Z małym prezentem do wzięcia 20 min € 31,-
40 min € 58,-
Hotel Norica Sportowa fizjoterapia / fizjoterapia z HARZER Możliwość rezerwacji w każdą środę od 18:00 do 20:00 25 min € 43,-
50 min € 73,-
Hotel Norica Antystresowy masaż Relaksujący masaż pleców według metody Breussa i masaż stóp naturalnymi ziołami alpejskimi. 50 min € 72,-
Hotel Norica Relaks dla pleców Celtycki okład borowinowy w łóżku "soft pack" z masażem pleców. 50 min € 67,-
Hotel Norica Odświeżająco piękne stopy Korzystne dla naszych sportowców i turystów z ciężkimi, zmęczonymi nogami. Kąpiel stóp odciąża nogi, a masaż naszym alpejskim balsamem ziołowym zapewnia nową lekkość. 35 min € 45,-
Hotel Norica Oferta zapoznawcza 1 kąpiel radonowa
1 masaż 25 min.
1 okład ziołowy lub torfowy
€ 82,-
Hotel Norica Tygodnie witalności, 14 dni Badanie lekarskie
6 kąpieli radonowych
6 masaży po 30 minut
€ 363,-
Hotel Norica Tygodnie witalności, 21 dni Badanie lekarskie
9 kąpieli radonowych lub okłady torfowe
9 masaży po 30 min.
€ 523,-
Hotel Norica Tygodnie witalności, 21 dni Badanie lekarskie
12 kąpieli radonowych lub okłady torfowe
12 masaży po 30 min.
€ 780,-
Hotel Norica Face treatment PURE 50 min € 77,-
Hotel Norica Zabieg na twarz DZIKA RÓŻA Specjalnie dla pań i panów, którzy chcą więcej! Twarz ta leczy Cię wysoką zawartością witamin, kwasami owocowymi, minerałami i pierwiastkami śladowymi oraz stymuluje metabolizm skóry za pomocą aktywnych składników dzikiej róży. Zabieg chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. 50 min € 77,-
Hotel Norica Zabieg na twarz SPECIAL Dla pań i panów, którzy koncentrują się na masażu, zrelaksuj się i śnij dzięki naszym lekkim i jasnym produktom MARiAS©. 25 min € 42,-
Hotel Norica MARiAS© Kokos-Vanille-Sugarpeeling & -package 35 min € 44,-
Hotel Norica MARiAS© Wildrose Bodytreatment LUXUS 90 € 102,-
Hotel Norica Pakiet CALLIRIUS 160 pysznych minut odprężenia:
Zabieg na twarz DZIKA RÓŻA - 50 min
MARíAS ® zabieg na ciało z dziką różą LUXURIOUS - 90 min
Masaż stref refleksyjnych stóp z witalnym balsamem - 20 min
160 min € 196,-
Hotel Norica Pakiet BELENUS 110 minut relaksującego czasu na relaks
Zabieg na twarz SPECIAL - 25 min
Odświeżająco piękne stopy - 35 min
Masaż Simona - 50 min
110 min € 151,-
Hotel Norica Pakiet BIROG Jeśli nie zostało tak dużo czasu - nasz mały 85-minutowy pakiet
Krótki zabieg na twarz MARíAS ® - 25 min
Masaż Meduna - 25 min
Relaksacyjny masaż stóp z kąpielą stóp - 35 min
85 min € 124,-
Hotel Norica Pakiet MAPONOS 90 minut czasu na rozpieszczanie
Witalny masaż masłem do ciała MARiAS® Choco - 25 min
Zabieg na twarz MARiAS® PUR - 50 min
Kąpiel Sirona z ziołami - 20 min
90 min € 128,-
Hotel Norica Ujędrnianie / wzmacnianie Body Strategist + Firming

Aktywne substancje pochodzenia roślinnego zapewniają doskonałą jędrność i elastyczność, przywracają równowagę gospodarki wodnej skóry i stanowią skuteczne uzupełnienie wszystkich programów pielęgnacji ciała. Idealny zabieg w czasie ciąży.
50 min € 85,-
Hotel Norica Głębokie odprężenie Tranquillity Ritual Treatment
Synergia delikatnej struktury i aromaterapeutycznych zapachów, które w połączeniu z siłą masażu zapewniają niepowtarzalne przeżycie głębokiego odprężenia dla ciała i umysłu. Zapewnia dobre samopoczucie, odpręża mięśnie, poprawia ukrwienie, głęboko nawadnia i ożywia.
50 min € 77,-
Hotel Norica Anti Age Longevity Body Treatment
Rewolucyjny zabieg dla ciała - widoczne rezultaty już po 30 minutach. Koktajl aktywnych substancji zwalczających efekty starzenia wraz z formułą Longevity Complex nadają skórze delikatności i odporności. Nowoczesna technika masażu Kabat wspomaga skuteczność zabiegu.
35 min € 44,-
Hotel Norica Zabieg wyszczuplający/ Antycellulite Body Strategist + Cellulite Mud Therapy
Zabieg na cellulit w postaci okładów z błota morskiego, pobudzających przemianę materii w strefach problemowych dzięki naprzemiennemu działaniu ciepła i zimna, z dodatkowym efektem wyszczuplającym i oczyszczającym. Zabieg gwarantuje głęboką remineralizację, mocniejszą i bardziej rozluźnioną tkankę skóry oraz poprawione ukrwienie.
50 min € 77,-
Hotel Norica Oczyszczanie organizmu/odwadnianie/ odprężenie mięśni Body Strategist + Grotta Giusti Spa Mud
Ciepła kąpiel błotna z Toskanii bogata w wapń i magnez, dobroczynna dla całego organizmu. Zapewnia odprężenie dla muskulatury, oczyszcza, zaopatruje w minerały i pielęgnuje skórę. Po zabiegu poczujesz odprężenie i relaks.
50 min € 77,-
Hotel Norica kąpiel Sirona Kąpiel termalna z ziołowym woreczkiem LEALIN € 36,-
Hotel Norica Opakowanie Sirona Okłady borowinowe (3 części) i opakowanie ziołowe LEALIN
Hotel Norica Mazaż Sirona Masaż na leżaku ocieplanym ze specialną techniką masażu w vitalnym i ochronnym balsamie LEALIN 30 min € 42,-
Hotel Norica Masaż Meduna Pielęgnujący masaż z pralinką o zapachu mleka i miodu, z masłem Shea i cennym olejkiem ziołowym. 30 min € 42,-
50 min € 72,-
Hotel Norica Masaż Annea Ta delikatna technika masażu z organicznym olejem konopnym odtruwa i oczyszcza zestresowane ciało. 25 min € 42,-
50 € 72,-
Alle Behandlungen anzeigen

obszary

Celtic sauna
W Celtic sauna znajdziesz wszystko czego pragniesz: Celtic Fin (90°C), Celtic Bio (60°C), Celtic Sole (45°C, 13 % soli), Celtic Infra (kabina infrarot) i pokój spokoju, prysznice i Ice-Crusher dla ochłody.

Celtic woda
Nasz basen jest wypełniony wodą termalną i ma 32°. Po kąpieli można odpocząć w pokoju spokuju - cisza, marzenie i zmysł. Nowoczesne leżaki zapraczają na odpoczynek.

Celtic rodzina
W naszym CELTIC SPA cała rodzina jest mile widziana. Własna sauna rodzinna czeka. Jeżeli chcecz mieć troche prywatności, możesz wykupić strefę rodzinną jako strefę prywatną za € 30,00 za osobę.

Fragen und Antworten


Temperatury w poszczególnych kompleksach?
Celtic Fin: 90° C
Celtic Bio: 60° C
Celtic Family: 50° C, rodzinna sauna tekstylna
Solanka Celtic: 45° C z 13 % roztworem solankowym
Celtic Spa: Temperatura wody z biczami wodnymi 32° C
Ile jest dostępnych obszarów wypoczynkowych?
20 leżanek przy basenie krytym
6 różnych pomieszczeń wypoczynkowych
Pomieszczenie wypoczynkowe przy saunie wyposażone w wysokojakościowe leżanki z drewna oraz leżanki dla par.
Rodzinna strefa wypoczynkowa przed sauną rodzinną.
Terminy w Celtic Vital?
Chętnie spełnimy Twoje życzenia! Prosimy o dokonanie rezerwacji zabiegów możliwie wcześnie oraz o punktualne przybycie. Zalecamy przybycie już 10 minut przed zabiegiem i spokojne wypicie filiżanki herbaty lub szklanki wody z naszego witalnego źródła.
Anulowanie rezerwacji zabiegu Celtic Vital?
Jeśli nie możesz skorzystać z zabiegu w zarezerwowanym terminie, prosimy o dokonanie anulowania najpóźniej do 24 godzin przed terminem zabiegu. Chcielibyśmy podkreślić, że w przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 12 godzin przed uzgodnionym terminem, wystawiony zostanie rachunek na pełną kwotę zabiegu. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość!
Spóźnienie na zabiegi?
W przypadku spóźnienia nie istnieje niestety możliwość przedłużenia czasu zabiegu ponad ten uzgodniony. Jeśli zatem spóźnisz się na zamówiony zabieg, jego czas odpowiednio się skróci.
Telefony komórkowe w strefie spa?
Ze względu na innych gości prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych na czas pobytu na całym obszarze wypoczynkowym wellness i spa. W kompleksie Celtic SPA & VITAL obowiązuje zakaz palenia. W trosce o dobre samopoczucie naszych gości prosimy o dyskretne prowadzenie rozmów na terenie całego kompleksu wypoczynkowego.
Regulamin dotyczący odzieży, higieny i intymności?
Zalecam korzystanie ze szlafroków oraz klapków kąpielowych, dostępnych w pokojach hotelowych oraz na naszej recepcji spa (dla gości dziennych). Przed zabiegami na całe ciało zalecamy relaksacyjny prysznic (również w łazienkach Celtic Spa). W czasie zabiegu nasi terapeuci zadbają o odpowiednie zakrycie Twojego ciała.
Sauny i strefa bez odzieży kąpielowej?
Zarówno sauny jak i obszary wypoczynkowe przy saunach w kompleksie Celtic Spa są strefami wolnymi od odzieży kąpielowej. W razie potrzeby prosimy o korzystanie z ręczników dostępnych w saunie. Prosimy o korzystanie z ręczników także w solankowej łaźni parowej oraz kabinie na podczerwień. Obszar beztekstylny Celtic Spa dostępny jest dla osób powyżej 16 roku życia. Rodzinna sauna tekstylna w obszarze Celtic Spa (obok krytego basenu) dostępna jest dla dzieci od 2 roku życia w towarzystwie rodziców. Prosimy o korzystanie z prysznica zarówno przed jak i po wizycie w saunie rodzinnej.
Przedmioty wartościowe?
Najlepszym rozwiązaniem jest zdeponowanie przedmiotów wartościowych w sejfie w pokoju hotelowym. Z chęcią zatroszczymy się o Twoje rzeczy osobiste, nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za przedmioty wartościowe.

Fragen und Antworten


Temperatury w poszczególnych kompleksach?
Celtic Fin: 90° C
Celtic Bio: 60° C
Celtic Family: 50° C, rodzinna sauna tekstylna
Solanka Celtic: 45° C z 13 % roztworem solankowym
Celtic Spa: Temperatura wody z biczami wodnymi 32° C
Ile jest dostępnych obszarów wypoczynkowych?
20 leżanek przy basenie krytym
6 różnych pomieszczeń wypoczynkowych
Pomieszczenie wypoczynkowe przy saunie wyposażone w wysokojakościowe leżanki z drewna oraz leżanki dla par.
Rodzinna strefa wypoczynkowa przed sauną rodzinną.
Terminy w Celtic Vital?
Chętnie spełnimy Twoje życzenia! Prosimy o dokonanie rezerwacji zabiegów możliwie wcześnie oraz o punktualne przybycie. Zalecamy przybycie już 10 minut przed zabiegiem i spokojne wypicie filiżanki herbaty lub szklanki wody z naszego witalnego źródła.
Anulowanie rezerwacji zabiegu Celtic Vital?
Jeśli nie możesz skorzystać z zabiegu w zarezerwowanym terminie, prosimy o dokonanie anulowania najpóźniej do 24 godzin przed terminem zabiegu. Chcielibyśmy podkreślić, że w przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 12 godzin przed uzgodnionym terminem, wystawiony zostanie rachunek na pełną kwotę zabiegu. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość!
Spóźnienie na zabiegi?
W przypadku spóźnienia nie istnieje niestety możliwość przedłużenia czasu zabiegu ponad ten uzgodniony. Jeśli zatem spóźnisz się na zamówiony zabieg, jego czas odpowiednio się skróci.
Telefony komórkowe w strefie spa?
Ze względu na innych gości prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych na czas pobytu na całym obszarze wypoczynkowym wellness i spa. W kompleksie Celtic SPA & VITAL obowiązuje zakaz palenia. W trosce o dobre samopoczucie naszych gości prosimy o dyskretne prowadzenie rozmów na terenie całego kompleksu wypoczynkowego.
Regulamin dotyczący odzieży, higieny i intymności?
Zalecam korzystanie ze szlafroków oraz klapków kąpielowych, dostępnych w pokojach hotelowych oraz na naszej recepcji spa (dla gości dziennych). Przed zabiegami na całe ciało zalecamy relaksacyjny prysznic (również w łazienkach Celtic Spa). W czasie zabiegu nasi terapeuci zadbają o odpowiednie zakrycie Twojego ciała.
Sauny i strefa bez odzieży kąpielowej?
Zarówno sauny jak i obszary wypoczynkowe przy saunach w kompleksie Celtic Spa są strefami wolnymi od odzieży kąpielowej. W razie potrzeby prosimy o korzystanie z ręczników dostępnych w saunie. Prosimy o korzystanie z ręczników także w solankowej łaźni parowej oraz kabinie na podczerwień. Obszar beztekstylny Celtic Spa dostępny jest dla osób powyżej 16 roku życia. Rodzinna sauna tekstylna w obszarze Celtic Spa (obok krytego basenu) dostępna jest dla dzieci od 2 roku życia w towarzystwie rodziców. Prosimy o korzystanie z prysznica zarówno przed jak i po wizycie w saunie rodzinnej.
Przedmioty wartościowe?
Najlepszym rozwiązaniem jest zdeponowanie przedmiotów wartościowych w sejfie w pokoju hotelowym. Z chęcią zatroszczymy się o Twoje rzeczy osobiste, nie przejmujemy jednak odpowiedzialności za przedmioty wartościowe.