łagodzi więcej niż 25 cierpień - Heilstollen Gastein - od 60 lat!

Rewelacja w Gasteinertal: Heilstollen w Gastein. Sztolina została wykryta przez przypadek w latach 1940.

Uniwersytet Innsbruck zanalizował już w roku1951, że Heilstollen ma lecznicze działanie. Już w roku 1951 zakład w Heilstollen Gastein został otwarty, ładodzenie można dostać przy cierpieniach mięśniowo-szkieletowych, drogach oddechowych i skóry.

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.

Hotel Tauernblick

Hotel Tauernblick ***

Hotel Tauernblick jest położony około 30 metrów od hotelu Alpina i ma 6 pokoi jednoosobowych i 15 pokoi dwuosobowych, niektórę z balkonem. Poza tym w hotelu Tauernblick jest winda i hol.

Jeżeli dasz się leczyć w Heilstollen w Gastein - dostaniesz zabieg całego ciała

Medyczna terapia
Osobista terapia składa się z medycyny konwencionalnej, naturaljnej i tradycyjnej chinskiej medycyny.

Szkolenie własnej wiedzy
Słuchać się własnego ciała - co jest dla mnie dobre a co nie? Dostaniesz wiedzę o najważniejczych aspektach Twoich cierpień i najlepszą terapie.

Wspieranie ruchu
Już wiemy od wielu lat, że ruch aktywuje energie i jest podstawą dla zdrowego życia. Czy rosciąganie, ćwiczenia oddechowe, Nordic Walking albo ćwiczenia dla mięśni - wzmacniać ciało to najważniejsze.

Zmiana stylu życia
Zacznij nowe życie - zmień starę nawyki na stałe i korzystaj z tego całe życie. Rób na przykład ćwiczenia odprężające i oddechowe.

Udowodnione naukowo - działanie zabiegu w Heilstollen!

Ktore choroby mogą być (udowodniono naukowo) leczone albo łagodzone w Heilstollen Gastein? Morbus Bechterew, Arthritis, Chronische Gicht, Wirbelsäulensyndrome, Weichteilrheumatismu, Fibromyalgie-Syndrom, Osteoporoseschmerzen, Sportverletzungsfolgen, Chronische Bronchitis, Asthma, Sinusitis, COPD, Heuschnupfen, Psoriasis, Neurodermitis, verzögerte Wundheilung und Sklerodermie

Poprostu poznać - wypróbuj działanie w Heilstollen Gastein!

Ukojenie bólu
Kombinacja z Radon, ciepła i wysokiej wilgotności powietrza umożliwia ukojenie bólu przy problemach mięśniowo-szkieletowych albo drogach oddechowych. Zaoszczędzenie medykamentów jest udowodnione naukowo.

Poznaj Heilstollen w Gastein, poczuj działanie, 2 razy w tygodniu jest to możliwe w ramach takzwanej "Kennenlern-Einfahrt". Po krótkim medycznym checku zobaczysz film o działaniu i terapiach, potem idzie się do strefy terapii (stroje kąpielowe potrzebne) - po 30 minutach bedziesz zachwycony atmosferą. Przyjedz i poznaj Heilstollen w Gastein.

Zespół hoteli termalnych Gastein chętnie udzieli informacji o możliwościach w Heilstollen Gastein - dadzwoń do nas - bez obwligowo!