Bad Hofgastein centrum w Gasteinertal!

Hotele termalne Gastein są klejnotem regionu Gastein: Od 4-gwiazdkowego hotelu Norica przez 4-gwiazdkowy Hotel Alpina, do 3-gwiazdkowego hotelu Tauernblick i apartamentów Villa Angelika i Villa Frohsinn - tutaj każdy znajdzie dla siebie idealny nocleg na urlop zimowy lub letni albo tylko na parę dni relaksu i tankowanie energii.

4-gwiazdkowy hotel Norica jest atrakcją i zachwyca oazą wellnessu - Celtic Spa - gdzie wellness i relaks stoją na pierwszym miejscu. Poza tym można się dostać z pokoju do Alpentherme w ciągu 2 minut - przez podziemny korytarz, wejście do termy jest dla gości hotelu Norica łącznie w cenie. Hotel Alpina ma tradycyjną urodę, też leży w centrum Bad Hofgastein i ma 67 pokoi, pokój z kominkiem, pokój szyszkowy i bogatą strefę wellnessu.

W restauracji bedziesz zaskoczony świeżo przygotowanymi austriackimi pysznościami. Na przykład bufet regionalny z pysznym Schweinsbraten albo naturalne produkty z regionu.
A jeżeli ma być biznes, duża sala kongresowa mieści 60 osób i stoi do dyspozycji. 3-gwiazdkowy hotel Tauernblick (mieszkać w 3-gwiazdkowym hotelu, czuć się jak w 4-gwiazdkowym) i apartamenty Villa Angelika i Villa Frohsinn również są do polecenia.

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.

Bad Hofgastein w Gasteinertal

Około dwóch i pół godzin od stolicy Bawarii - Monachium - i około jednej godziny od Salzburga leży Bad Hofgastein z Alpentherme. Znany nie tylko za gorące źródła, Gasteinertal w Pongau oferuje wiele możliwości spędzenia urlopu w Austrii. Czy w lecie albo w zimie, czy Dorfgastein albo Sportgastein, każdy kąt w Gastein ma swoje zalety. Albo 2 noce, 3 dni na krótki odpoczynek wiosną albo cały tydzień dla całej rodziny, dla każdego pasująca oferta.

Super trasy narciarskie w zimie w Sportgastein, od początkującego do zaawansowego, dla rodzin i grup, każdy znajdzie na 250km trasach czego potrzebuje. W lecie przekonują piękne trasy do wędrowania. Jeżeli pada deszcz, można korzystać z termy, świat pełen relaksu i odprężenia. Heilstollen Gastein łagodzi wiele cierpień (udowodnione naukowo).

Tydzień Świąt Bożego Narodzenia Thermenhotels

Boże Narodzenie tak jak za dawnych lat! Zapach świątecznej piekarni... 7 nocy łącznie z odprężającym wyżywieniem i świątecznym programem Święto przesilenia zimowego z kadzidłem według starożytnego rytuału celtyckiego. Możliwość rezerwacji od 19.12. - 26.12.2020.

na osobę (Hotel Norica)
od € 1.379,-
Wasser ist unser Element

Urlop letni w hotelach termalnych

Jak tylko śnieg się roztopi, Gastein pokazuje się z całkiem innej strony. Rozkwitająca natura na wiosnę, vegatacja w lecie albo intensywne kolory na jesień, w każdej porze roku Gasteinertal pokazuje się z najładniejszej strony. Liczne szczyty zapraszają na wędrówki, dla każdego gustu coś się znajdzie. Schroniska i regionale pyszności zachęcają na przerwę na hali. Każdy wędrowca jesz zachwycony piękną panoramą w górach w Gasteinertal. Szczególną przygodą jest najwyższy wiszący most w Europie na Stubnerkogel na 2300m nad p. morza. Przez cały rok można korzystać z wędrówki z przewodnikiem.

W Gasteinertal stoi do dyspozycji kilka opisanych tras na Mountainbike. Czy przyjemny Uphill albo szybki Downhill, dla każdego rowerzysty coś się znajdzie. Piękne widoki na góry wynagrodzą wysiłek. Bolesne łydki po intensywnym wysiłku można odprężyć przy wellness w hotelu. Nasz personał chętnie udzieli informacji o zabiegach. Częściowe wyżywienie daje siłę i energię na następny dzień.

Urlop zimowy w hotelach termalnych

Super preparowane 250km tras narciarskich, albo 900km w Ski Amadé. Jazda na nartach w Gasteinertal jest specialnością. W Ski Amadé znajdują się 300 nowoczesnych wyciągów i 5 regionów narciarskich. Zależnie od umiętności jest dosyć zjazdów. Trudne albo łatwe stoki, każdy gość cos dla siebie znajdzie. Żeby zachować orientację, jest specialna aplikacja dla iPhone i Android. Szczogólnie piękny na jazde na nartach Gasteinertal jest na wiosne bo słońce stoi wysoko i pogoda dopisuje.

Alternatywnie jest wiele innych sportów na urlopie zimowym w Gastein, czy na biegach czy objazdach narciarskich. Wszystkie aktywności dają widok na góry i doliny. Nowym trendem jest chodzenie po śniegu w specialnych butach. Poczuj spokój w naturze i podziwiaj puszysty śnieg.