powitanie

nasze pokoje

Suite wieżowa

Ilość osób: 2-4, od 198,-

Ten ekskluzywny i elegancki apartament znajduje się na 2 piętrach i znajduje się w zabytkowym budynku. Na parterze znajduje się salon z rozkładaną sofą, w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią i nowoczesną łazienkę. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z drewna sosnowego, szafa walk-in i wiszące liny darmowe łóżko. Apartament jest wyposażony z kominkiem i podgrzewaną podłogą. Darmowe Wi-Fi tutaj. Należy pamiętać, że Tower Suite, położony w zewnętrznym budynku, około 100 metrów od hotelu.

Sky Suite Palais

Ilość osób: 2-4, od 225,-

Ten wyjątkowo luksusowy apartament z panoramicznym widokiem na całą Dolinę Gasteina rozciąga się na 75 m2. Składa się z jednej sypialni i jednego dużego salonu z aneksem kuchennym i z lodówką dla win. Apartament Sky Suite oferuje wysokiej jakości meble i wyposażenie z wolnostojącą wanną. Sky Suite znajduje się na najwyższym piętrze hotelu Palais Norica i otoczony jest panoramicznym tarasem.

Sky Suite

Suite Palais 2-pokojowy

Ilość osób: 2-4, od 159,-

Duży salon & sypialnia, oddzielny pokój dla dzieci, łazienka z prysznicem/WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, produkty kosmetyczne, szlafrok, ręczniki kąpielowe, kapcie frottee, telewizor z płaskim ekranem, radio, telefon z funkcją baby-look, wolny WLAN bezprzewodowy, sejf, mini bar, podwójna sofa i przytulną częścią wypoczynkową, balkon, około 40 m2. W naszych apartamentach znajdują się czajniki do przygotowywania kawy i tee do państwa dyspozycji!

Suite Palais 1-pokojowy

Ilość osób: 2-4, od 139,-

Duży salon & sypialnia, łazienka z prysznicem/WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, produkty kosmetyczne, szlafrok, ręczniki kąpielowe, kapcie frottee, telewizor z płaskim ekranem, radio, telefon z funkcją baby-look, wolny WLAN bezprzewodowy, sejf, mini bar, podwójna sofa i przytulną częścią wypoczynkową, balkon, około 32 - 40 m2. W naszych apartamentach znajdują się czajniki do przygotowywania kawy i tee do państwa dyspozycji!

Suite 1-pokojowy

Ilość osób: 2-4, od 139,-

Wyposażona w wannę / prysznic, oddzielne WC, suszarka do włosów, wagi, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, sejf i przytulną częścią wypoczynkową, około 36 m2. Nasze apartamenty są czajnik do przygotowywania kawy i herbaty dla Ciebie!

Pokój dwuosobowy Palais

Ilość osób: 2, od 134,-

Pokój dwuosobowy, łazienka z prysznicem/WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, produkty kosmetyczne, szlafrok, ręczniki kąpielowe, kapcie frottee, telewizor z płaskim ekranem, radio, telefon z funkcją baby-look, wolny WLAN bezprzewodowy, sejf, mini bar i przytulne siedzenie z biurkiem, balkon, około 25 m2.

Pokój dwuosobowy z balkonem

Ilość osób: 2-4, od 134,-

Wyposażone w łazienkę z wanną / prysznicem, (głównie z prysznicem tropikalnym deszczu), WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, bezpieczny i przytulny salon, około 28 m2.

Pokój dwuosobowy Classic

Ilość osób: 2-3, od 126,-

Wyposażone w łazienkę z wanną / prysznicem, (głównie z prysznicem tropikalnym deszczu), WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, bezpieczny i przytulny salon, około 24 m2.

Pokój dwuosobowy JUNIOR z balkonem

Ilość osób: 2, od 124,-

Wyposażone w łazienkę z wanną / prysznicem, (głównie z prysznicem tropikalnym deszczu), WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, bezpieczny i przytulny salon, około 18 m2.

Pokój dwuosobowy „Junior“ bez balkonu

Ilość osób: 2, od 116,-

Wyposażone w łazienkę z wanną / prysznicem, (głównie z prysznicem tropikalnym deszczu), WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, bezpieczny i przytulny salon, około 17 m2.

Doppelzimmer Junior ohne Balkon

Pokój jednoosobowy z balkonem

Ilość osób: 1, od 142,-

Wyposażone w łazienkę z wanną / prysznicem, (głównie z prysznicem tropikalnym deszczu), WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, bezpieczny i przytulny salon, około 15 m2.

Pokój jednoosobowy bez balkonu

Ilość osób: 1, od 134,-

Wyposażone w łazienkę z wanną / prysznicem, (głównie z prysznicem tropikalnym deszczu), WC, wagi łazienkowe, suszarka do włosów, telefon, telewizor z płaskim ekranem, radio, bezprzewodowy, bezpieczny i przytulny salon, około 15 m2.