Sportgastein - tam gdzie zima mieszka, urlop narciarski i terma!

Sportgastein - położony na brzegu parku narodowego Hohe Tauern - jest najwyższym regionem narciarskim w Salzburgu, któru leży na 1.590 - 2.650 m nad p. morza!

Sportgastein jest TYM regionem narciarskim dla prawdziwych sportowców, bo: Jeżeli ilość śniegu na to pozwala, super trasy czekają. A to znaczy, że czeka na was śnieg puszysty.

Tysiące metrów śniegu i super preperowane trasy narciarskie wymagają umiejętności. To jest najlepszym przygotowaniem na wieczór pełen wellnessu w hotelach termalnych Gastein.

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.

Sportgastein - propozycja też na lato!

W lecie krajobraz obok Kreuzkogel oferuje wielę możliwości na długie lub krótkie, trudne lub łatwe wędrówki. Hale zapraszają na pyszną przekąskę własnej produkcji.

Sportgastein - Przyjemność na nartach dla dużo wymagających!

W zimie stoki w Nassfeld (tak jak się mówi obok Sportgastein) są pełne śniegu i pełne możliwości: jazda na nartach, biegi narciarskie, wędrówki zimowe - wszystko możliwe w Ski Amadé pośrodku parku narodowego Hohe Tauern. Bardziej sportowi mogą uprawiać Freestyle na stockach w Sportgastein - aktualnie to jest trendem. Coras więcej gośći zachwyca się tym nowym sportem.

W Sportgastein jest możliwośc uczestniczyć w specialnych rutach Freeride. Freeride Info Base udziela informacji o bezpieczeństwie na stokach. Na specialnych stacjach można ćwiczycz poważne przypadki i się przygotować na przygodę.