Mountainbiken w Gasteinertal od Dorfgastein do Bad Gastein!

Kto w urlopie nie chce się tylko relaksować, ale też uprawiać sport, dla tego Gasteinertal jest prawidłowym miejscem. Najlepiej na Mountainbike. Na długich trasach - oczywiście opisanych - można przeżywać super Uphill na drogach przez las i pola w Gasteinertal. Gwarantujemy, że widok i krajobraz cie zachwycą - a potem czeka przekąska w schronisku.

W górach wokoło Dorfgastein jest duża ilość tras na Mountainbike. Czy na górze Fulseck albo na Amoser Hochalm. Objazd Mountainbike dla zaawansowanych przechodzi z Dorfgastein przez góru do Großarltal. Inne możliwości prowadzą do przytulnych schronisk, na przykład Kögeralm albo Strohlehenalm. Atrakcyjne objazdy wokoło Bad Hofgastein startują przy centrum narciarskim Angertal. Różne objazdy pokazują teren narciarski w lecie. Tutaj jest dużo schronisk, które zachwycą cię kulinarnie.

Ulubione objazdy Mountainbike w Bad Gastein idą na Patschgstuhl i na Graukogel. Na Patschgstuhl nie ma schronisk na przerwe. Dlatego ta trasa jest tylko dla zaawansowanych. Na Graukogel cel leży na 400m nad p. morza. Przyjedz na Mountainbike do Gasteinertal w austriackich alpach i wypróbuj różne trasy. Poznaj kombinacje ze sportu, natury, i kulinarskich pyszności. Hotele termalne Gasten chętnie doradzą prawidłową trasę - każdy dzień nowa przygoda!

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.