Region narciarski z historią!

Mistrzostwa świata w roku 1958 były powodem, że Gasteinertal został tak znaną destynacją narciarską.

Przekonaj się sam - ponad 250km nowocześnie zbudowanych stoków w pięknym Gasteinertal stoją do dyspozycji na ralaksujący weekend albo najlepiej od razu na cały tydzień. Przygoda na nartach dla całej rodziny.

W Gasteinertal są 4 regiony narciarskie, które sprawiają największą przyjemność na nartach na preparowanych stokach. To gwarantuje relaks i zabawę dla całej rodziny - 60 łatwych kilometrów, 117 średnich i 24 trudnych. Czy Schlossalm - Angertal - Stubnerkogel jako największy połączony region narciarski - różnica wysokości zjazdów wynosi więcej niż 1000m. Albo Dorfgastein - Großarl z fascynującą panoramą albo Sportgastein z gwarancją śniegu na stockach powyżej 2.650m nad p. morza.

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.

Jazda na nartach w Ski Amadé

Wyżej - szybciej - dalej - jeżeli chodzi o czas wolny. Gasteinertal spełnia wszystkie wymagania - komu 250km super preparowanych stoków są za mało, temu do dyspozycji stoi Ski Amadé, który ma 900km zjazdów. Ski Amadé to 5 top regiony narciarskie - dla tych co szukają zabawe na stoku. Z jednym biletem ma się dostęp do 300 nowoczesnych wyciągów i zabawy na 900km tras - oczywiście zależnie od umiętności.

Obok natury równiesz technika jest ważna. Ski Amadé Guide jako aplikacja dla iPhone i Android to nawigacja dla narciarzy. Program proponuje - zależnie od umiętności - pasujące trasy. Tak można się skupić nad zazdą na nartach. Wszystkie propozycje są zależne od umiętności i pogody. Z darmowym WLAN można korzystać z aplikacji tam gdzie potrzebne - na stoku i na wyciągu.

Jazda na nartach w Gasteinertal

Dlaczego jazda na nartach jest taka fajna w Gasteinertal? Osobista atmosfera jest niepokonana. Czy jazda na nartach, jazda z przewodnikiem, wędrówki po śniegu, biegi narciarskie na ponad 45km - czego serce pragnie więcej? Z doświadczenia wiemy, ze Gasteinertal jest najleprzym miejscem aby zabomniec o codzienności i stresu. W hotelach termalnych Gastein jest się na prawidłowym miejscu jeżeli chce się zrelaksować.

Service, rozrywka i kick tam gdzie się jego chce - skokój - relaks i wellness tam gdzie jest potrzeba - gość ma wybór - to znaczy jazda na nartach w Gasteinertal. Alpentherme Gastein jest najwiekszą oazą zdrowia i wellnessu w Europie. Przekonaj się i zanuż się w możliwościach które dają ci hotele termalne Gastein.

Celtic Spa & Celtic Vital

Nasz CELTIC SPA jest nowoczesna oaza wellnessu, która stoi w znaku Celtów. Jusz przy wejściu czeka droga drzewa życia. Zanurz się w tym świecie.

Alpentherme im Winter

Alpentherme w Bad Hofgastein - terma, wellness i relaks na ponad 32.000m2 - najnowoczesniejsza oaza zdrowia i wellnessu w Europie

Rodzinna Wielkanoc na nartach Gastein

Wielkanoc w Gastein to szczególne przeżycie! Czuć już wiosnę w powietrzu, zimno coraz mniejsze, więc można się tylko delektować jazdą na nartach.

na osobę (Hotel Norica)
od € 1.522,-