Wędrować - od Stubnerkogel aż do Kreuzkogel pełna roskosz!

Od zwykłego spaceru do trudnej wędrówki - w górach jest wszystko możliwe. Czy na śladach starego rzymu, czy tylko od hali do hali - wędróki przez park narodowy Hohe Tauern są wyjątkowe. Mnóstwo schronisk zapraszają na przerwe i pyszności z regionu. Oczywiście oferujemy też prowadzone wędrówki - hotele termalne Gastein chętnie ustawiął dla was pasującą wycieszkę - z wyszkolonym przewodnikiem możesz sie skązentrować wyłącznie na widoki. Naprzykład na "Hausberg" hotelach termalnych. Ta trasa prowadzi przez Kitzstein (1.302m) na wysokość 2.050m nad morzem przy "Kleine Scharte".

Urlop spokojny czy sportowy - Schlossalm oferuje urozmaicenie dla aktywnej rodziny tak samo jak dla gości szukających spokoju i relaksu. Schlossalm to pełna rozkosz - przy "Kleine Scharte" ukazuje się fantastyczny widok, który zaprasza na przerwę. Albo na krótszą albo dłuższą wędrówkę po górach - masz wybór. Hotele termalne chętnie doradzą i wybiąrą pasującą trasę. Obojętnie, czy chcesz wejść na górę z całą rodziną albo nawet z wózkiem. Trasy są dobrze opisane. Na Schlossalm równiesz można się wspinać. Jesteśmy dumni z naszego różnorednie funktionalnego szczytu.

Hotel Norica Bad Hofgastein

Hotel Norica ****s

Hotel Norica jest hotelm 4-gwiazdkowym i leży w centrum Bad Hofgastein na deptaku. Oferujemy naszym gościom podziemne i bezpośrednie dojście do 32.000m2 dużej Alpentherme Gastein - w szlafroku do termy w ciągu 5 minut!

Alpina Sommer

Hotel Alpina ****

Nasz hotel pełen urody i tradycji Alpina w centrum Bad Hofgastein ma 67 pokoi, recepcje z lobby, pokój z kominkiem i popularny pokój szyszkowy.

Najwyżej położony most wiszący w Europie

Jedna z specialności: najwyżej położony most wiśący w Europie - budowany przez Gasteiner Berbahnen. Dreszczyk na 140m długim moście wiszącym na Stubnerkogel - jedyny most w tym stylu i dostępny przez cały rok. Czeka cię kick adrenaliny - mocne nerwy są zasadą. Nowy trend to wspinanie się. Na Schlossalm można kombinować wędrowanie ze wspinaczką od trudnośi A do E.


Od trasy do wspinania się początkującej do trudnjejszej trasy "Weitmoser" B/C do "Hirschinger" i "Kleine Scharte C/D wszystko masz w ofercie, łącznie z widokiem. Schroniska zapraszają na przerwę i regionalne pyszności. Oczywiście oferujemy też wędrówki z przewodnikiem - hotele termalne Gastein chętnie stoją do waszej dyspozycji i pomogą wybrać pasującą trasę.

Hotel Tauernblick

Hotel Tauernblick ***

Hotel Tauernblick jest położony około 30 metrów od hotelu Alpina i ma 6 pokoi jednoosobowych i 15 pokoi dwuosobowych, niektórę z balkonem. Poza tym w hotelu Tauernblick jest winda i hol.

Celtic Spa & Celtic Vital

Nasz CELTIC SPA jest nowoczesna oaza wellnessu, która stoi w znaku Celtów. Jusz przy wejściu czeka droga drzewa życia. Zanurz się w tym świecie.

Wasser ist unser Element