Zimowa kraina marzeń Gastein

„Zimowa kraina marzeń Gastein“ to hasło, które przyciąga gości z całego świata do doliny Gastein i najlepiej opisuje Gastein zimą! Śnieg, góry i kąpieliska termalne gwarantują nowy wymiar relaksu przed wyjątkową górską scenerią.

Pod hasłem „narciarstwo i termy” miłośnicy sportów zimowych i miłośnicy zimy mogą cieszyć się i skorzystać z różnorodnych ofert zimowych doliny Gastein - od klasycznej jazdy na nartach do trudnej wspinaczki lodowej, zawsze z opcją kojącej wizyty w jednym z dwóch spa - zimowej krainie marzeń, gdziekolwiek spojrzysz !

Z dala od codziennego życia!

Tutaj spełni się marzenie o wakacjach i relaksie, gwarantowane oderwanie od codzienności. Idealny dzień zaczyna się od widoku wspaniałej górskiej scenerii, a następnie bogatego śniadania w formie bufetu. Dobrze ufortyfikowany następnie, w zależności od życzeń, na stoki narciarske doliny Gastein, na wycieczce freeride lub na zimowej wycieczce. Udanym zakończeniem zimowego dnia marzeń jest program relaksacyjny Alpentherme i Thermenhotels Gastein. Nawiasem mówiąc, goście hotelu Norica mają bezpośredni dostęp do Alpentherme ze swoich pokoi, gdzie czeka jeszcze więcej relaksu i akcji!

Rodzinny tydzień w Thermenhotels

Śnieżna przygoda i przyjemność termiczna dla młodych i starszych! 7 nocy z śniadaniami i obiadokolacjami – dzieci do 7 lat bezpłatnie! Od 8-14 lat ze zniżką! Możliwość rezerwacji od 29.01. 04.03.2022.

na osobę (Hotel Norica)
od € 1.379,-